team NAVIGO

NAVIGO - Nationaal Visserijmuseum
Pastoor Schmitzstraat 5
8670 Koksijde-Oostduinkerke
T +32 (0)58 51 24 68
info@navigomuseum.be

Ineke Steevens, directeur
T 058 51 24 68 - ineke.steevens@koksijde.be  

Jadrana Demoen, publiekswerker, communicatie en pers
T 058 53 37 55 - jadrana.demoen@koksijde.be

Geert Depotter, administratief medewerker
T 058 51 24 68 - geert.depotter@koksijde.be  

Siegfried Depoorter, onthaal
T 058 51 24 68 - siegfried.depoorter@koksijde.be

Ruth Pirlet, coördinator wetenschappelijk werk
T 058 53 37 59 - ruth.pirlet@koksijde.be  

Gunther Vanbleu, technisch medewerker
T 058 51 24 68 - gunther.vanbleu@koksijde.be