Contact

NAVIGO - Nationaal Visserijmuseum
Pastoor Schmitzstraat 5
8670 Oostduinkerke
T +32 (0)58 51 24 68
info@navigomuseum.be

 

Ineke Steevens, directeur
T 058 51 24 68 - ineke.steevens@koksijde.be  

Fien Boeve, coördinator Onthaal, Ticketing en Shop
Fien.boeve@koksijde.be (reservaties: onthaal@visserijmuseum.be

Viviane Debruyne, onthaal - gidsenwerking
T 058 51 24 68 - viviane.debruyne@koksijde.be

Maureen Deburchgraeve, onderhoud

Jadrana Demoen, publiekswerker, communicatie en pers
T 058 53 37 55 - jadrana.demoen@koksijde.be

Siegfried Depoorter, onthaal
T 058 51 24 68 - siegfried.depoorter@koksijde.be

Ann Dujardin, publiekswerking
T 058 53 37 53 - ann.dujardin@koksijde.be

Ann Legein, educatief medewerker
T 058 53 37 52 - ann.legein@koksijde.be

Linda Legein, boekhouding
T 058 53 37 58 - linda.legein@koksijde.be

Ruth Pirlet, coördinator wetenschappelijk werk
T 058 53 37 59 - ruth.pirlet@koskijde.be  

Danny Pylyser, technisch medewerker
T 058 51 24 68 - danny.pylyser@koksijde.be 

Sonja Rega, onderhoud

Carine Tournoy, onthaal
T 058 51 24 68 - onthaal@navigomuseum.be

Danny Vanthournout, aquariumtechnicus - technieken
T 058 51 24 68 - danny.vanthournout@koksijde.be